Nezařazené

Výhody nebankovní hypotéky – Kdo si může půjčit a jak se o půjčku žádá?

Máte potíže se svým podnikáním, potřebujete si nutně půjčit peníze, ale všechny banky vás odmítly? Nemusíte si zoufat, je to řešení, jak to vyřešit.

Výhody nebankovní hypotéky – Kdo si může půjčit a jak se o půjčku žádá?

Mnoho lidí se bojí půjčovat si peníze někde jinde, než v bance, ale občas se může stát, že nás banka odmítne. Na vině může být zápis v registru dlužníků, špatná ekonomická situace a nízké příjmy, může toho být mnoho, ale pokud peníze skutečně potřebujeme, musíme hledat nějaké jiné a vhodné řešení. Tím může být právě nebankovní hypotéka, o kterou si může v podstatě zažádat úplně každý. Jak tato hypotéka funguje a co je při žádost zapotřebí?

pexels-photo-3943716

Peníze ihned

Výhodou může být i to, že peníze na svém účtu můžete mít jen několik málo hodin od schválení žádosti o úvěr. Všechno se přitom dá zařídit snadno a rychle po internetu, kde se vždy vyplní je krátká žádost, její součástí by pak měly být i přiložené fotografie nemovitosti, kterou si budete přát ručit. Tím se dostáváme k velké a v podstatě jediné podmínce. Aby bylo možné úvěr získat, musí se žadatel zaručit nemovitostí. Nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ má poměrně nízký úrok, který je mnohdy srovnatelný s úrokem, který nabízejí běžně banky, v tomto ohledu se tak není čeho bát. Peníze pak můžete splácet až po dobu několika desítek let, předčasně však můžete splatit jednorázově hypotéku kdykoliv, bez jakýchkoliv dalších sankcí, což běžně u banky také nenajdete.

pexels-photo-3483098

Jde hlavně jen o to, že budete schopni splácet, jistotou je pak pro společnost vaše ručení nemovitostí. Tak pak nemusí být ani psána přímo na vás, pokud máte příbuzného či známého, který je ochoten zaručit se svou nemovitostí, je pravděpodobné, že bude úvěr schválen. Ohledy na to, zda už půjčky máte, zda máte exekuce a podobně, přitom nikdo nebere. Půjčit si tak můžete třeba v případě, že potřebujete vyplatit staré úvěry a exekuce, v případě, že si chcete zachránit krachující podnikání a podobně.

Kdo si může půjčit

Půjčit si v podstatě tak může kdokoliv, kdo může ručit svou nemovitostí a to klidně i částku ve výši sedmdesáti procent odhadované ceny nemovitosti, samozřejmě i méně. Nebankovní hypotéky jsou poskytovány zejména podnikatelům, některé produkty jsou však určeny i fyzickým osobám. Nikdy pak nemusíte uvádět, na co si půjčujete, protože jde o bezúčelové úvěry.

Většina lidí ocení, že nemusí stejně jako v bance dokládat příjmy, nebo se zpovídat z toho, na co peníze potřebují.

Mohlo by se vám také líbit...