Společnosti

Chcete bydlet u moře?

Investice nebo přestěhování
Všude slyšíme o tom, že je u nás vysoká inflace, která nám požírá peníze. Jejich reálná hodnota je čím dál nižší, a před ztrátou peněz se lze chránit jedině tak, že peníze investujete. Pokud máte nějakou volnou částku, můžete ji vložit do nemovitosti. Velmi populární jsou nemovitosti u moře, protože část klientů se sem stěhuje trvale, a někteří si nemovitost u moře kupují jako své letní sídlo. Další část klientů využívá tuto možnost jako investiční nástroj, díky kterému mohou vydělávat pronájmem.

apartmánový dům

Zaujala vás možnost zúročení vašich peněz? Prodej bytu v Chorvatsku může být skvělou šancí i pro vás.pravidelně prodáváme byty v apartmánových domech, které se nachází jen pár kroků od pláže. Apartmány staví místní stavební firma, se kterou spolupracujeme několik let. Máme spoustu zkušeností na poli realit na Jadranu, a díky tomu víme, co vám můžeme nabídnout. Byty se pohybují okolo 2 tisíc eur a týče za m2, což je na tuto lokalitu cena velmi příznivá. Neváhejte vozit peníze do nemovitosti, kde si vaše peníze udrží svou hodnotu.

Byty jsou připraveny k užívání. Jediné co jim chybí je kuchyňská linka, kterou si většina klientů chce zařídit podle svého. Byty mají klimatizaci a žaluzie, takže se nemusíte bát, že v nich bude pes horké léto nepříjemně. Chorvatsko je nám blízké svou kulturou i polohou, proto je turisticky velmi oblíbené. I to jsou důvody, proč si zde stále více Čechů kupuje investiční byty. Mohou je jednoduše pronajímat turistům, a tím se jim investice poměrně body vrátí.

chorvatsko dubrovnik

Do penze na Jadran
Mnoho lidí, kteří míří do penze, má naspořeno dostatek peněz na to, aby mohli penzi trávit u moře. Jen si to představte – ranní káva s výhledem na moře, ranní koupání, večerní romantické procházky po břehu… to vše můžete zažívat. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

Mohlo by se vám také líbit...