Produkty

Čím zvýšit množství testosteronu

Problémy s erekcí a nezájmem o sex provází muže v posledních třiceti letech poměrně výrazně, a ve srovnání s minulostí má tento jev stoupající tendenci. Toto zjištění by vás mělo vést k zamyšlení, proč tomu tak je, a kde se tedy nachází příčina? Nehledejte ji ve znečištěném životním prostředí, i když tam také může být jistý problém, ale zdaleka ne tak výrazný, jako ve vašem životním stylu. Na vině je totiž zejména stres.

stop stresu

Dobře víme, že není snadné odstranit všechny jeho příčiny, protože každý máme své povinnosti a také nám je přidělávají mnozí lidé, kteří nepracují zrovna pro blaho společnosti, naší rodiny i přátelských vztahů. Pokuste se tedy alespoň na druhé působit jako vzor a zároveň zlepšit váš vlastní život.

Někdy pomohou i docela jednoduché změny

Jedním z nejsilnějších stresových podnětů je televize. V poslední době se vysílá tolik negativně laděných zpráv, událostí a jevů, že z nich jde hlava kolem a zanechávají pak ve vás nesmazatelnou stopu. Vyměňte televizi raději za vlastní tvůrčí životní proces, choďte častěji ven na procházky, stýkejte se s přáteli, a to hlavně osobně, fyzicky, ne přes mobil a e-mail. Uspořádejte pro kamarády cyklistický výlet, vyjděte si do hor na túru, běžte si společně zaplavat na přehradu nebo do krytého bazénu, zajděte na masáže a dopřejte si zejména reflexní masáž chodidel, která přináší úžasné výsledky.

zastavte stres

Vyzkoušejte přírodní pomocníky

Proti stresu pomáhají i přírodní léky, říká se jim adaptogeny, a jsou vhodné jako testosteron tablety prodej, protože vás adaptují na zvýšenou hladinu stresových hormonů. Ony vlastně jejich výskyt v krevním řečišti snižují a navrátí tak původní hormonální rovnováhu, která zvýší množství testosteronu a začne zlepšovat potíže s erekcí. Adaptogenní bylinky jsou např. Ashwagandha, Maca peruánská nebo Ženšen korejský či Ženšen sibiřský (Eleuterokok), nejsou návykové (nejsou to grogy) a můžete je užívat po celý rok.

Mohlo by se vám také líbit...