Společnosti

Prožijte jedinečné okamžiky

Máte ztuhlé svaly a bolí vás celé tělo? Pak by vás možná potěšila profesionálně provedená masáž od velmi zkušené sexy masérky. V našem salonu si můžete dopřát masáž lávovými kameny, masáž celého těla nebo třeba masáž prostaty. Záleží jen na vás, co chcete u masáže zažít, protože každá vám nabídne něco jiného. Jedno mají ale společné – a to pravděpodobnou ejakulaci na konci vaší masáže. Pracuje u nás několik krásných masérek, která moc dobře ví, kam a kdy sáhnout, aby to pro vás bylo co nejlepší.

masáž muže

Masáž erotická je svým způsobem vhodná pro všechny – tedy pro muže i pro ženy. Častěji k nám chodí muži, protože vždy tyto služby byly spíše mužskou záležitostí, ale nyní není moc neobvyklé, že k nám chodí i ženy. Masáž probíhá tak, že si objednáte termín a pobočku, která vám vyhovuje. Potom už stačí jen přijít, dát si po příchodu horkou sprchu s masérkou nebo o samotě, a potom si už budete jen užívat dotyky zkušených rukou namočených v horkém masážním oleji. Ano, tak nějak to pravdu vypadá.

lávové kameny

U masáže celého těla se masérka dostává pomaličku od hlavy až k vašim intimním partiím. Spolu s velmi intimní atmosférou a smyslnou masérkou dojde e ke stimulaci vašich smyslů. Proto je velmi pravděpodobné, že masáž vás dovede až k vrcholu. Je to zcela běžné a není se třeba v žádném případě stydět.
Skomírá váš vztah a chcete nějak okořenit váš intimní život? Přijďte v páru a nechte masérku, aby se věnovala vám oběma. Uvidíte, že to pro vás bude jedinečný zážitek. A kdo ví, možná si jej budete chtít zopakovat. Skvělou výhodou je, že erotické masáže můžete navštěvovat, kdykoliv vás napadne. Jediné co musíte udělat je objednat se k vaší masérce zavčas, aby měla na váš termín volné místo. Garantujeme vám hygienu, čistotu a diskrétnost. Nejsme žádný pochybný podnik, ale masážní salon, kde se nebojíme jít za hranu.

Mohlo by se vám také líbit...