Nezařazené

Tabletky pro starší pány


Na druhou stranu každá návštěva doktora znamená komplikaci. Tím nemyslím ztracený čas, ale komplikaci jako takovou, tedy zdravotní. Což je v určitém věku problém. Lékař nám píše tabletky a jejich množství se postupně zvedá. Člověk už je ani nerozezná a neví která na co vlastně je. Takže si píše někam do poznámek, co a kdy brát a tak dále a tak dále.

U mužů je to zhoršeno tím, že je navíc čeká a nemine andropauza. Pokud se domníváte, že je to stejné jako menopauza u žen, tak se v podstatě nemýlíte. U pánů je však u toho ještě jedna velká komplikace. No, velká, jak pro koho.

různé tabletky

Hormony totiž začnou řádit, ale poněkud jinak než v pubertálním věku. Pomalu se jejich činnost soustředí na důležitější věci pro život a vynechávají naprosto erotickou oblast. Už pro ně není podstatná, tak jako pro muže v tomto věku není důležité plození dalších potomků. Potíž je v tom, že spousta pánů se nemíní zříci erotického povyražení s manželkou nebo partnerkou všeobecně. A v tom je ta potíž. Ono totiž dojde k takzvané erektivní dysfunkci a muž má velký problém. Ten je o to horší, že o tom nechce hovořit, a to s nikým. A přitom by měl navštívit lékaře, který zhodnotí jeho celkový zdravotní stav a napíše lék, s největší pravděpodobností Viagru. Ale jsou samozřejmě i jiné.

ložnice

Jenže pán k lékaři s tímto problémem jít odmítá. Není se co divit. Podívejte se na to, pánové, sebekriticky. Dokázali byste vy s tímto problém k lékaři v pohodě zajít? Aha, tak vidíte.

No, naštěstí je spousta jiných léků, jak výše zmíněno, které jsou volně k prodeji. Například takový oral jelly sildenafil. Na něj není třeba lékařského předpisu. Lze si jej volně koupit a pro pány ještě lépe, objednat. Takže budou naprosto anonymní. A lék přijde na adresu diskrétně zabalený, takže zde není žádné nebezpečí, že se nemoc nějak dostane na světlo.

Mohlo by se vám také líbit...