Produkty

Efekty ke kytaře

Užívejte si naplno

Hudební sluch je z velké části jakýmsi darem, takže nebuďte zklamání, jestli jej úplně nemáte, protože jste zase dobří v něčem jiném. Pokud však naopak máte jistý talent, tak rozhodně vyzkoušejte hru na hudební nástroj. Můžou se jí věnovat již malé děti, přičemž rozvíjí si při tom motoriku, myšlení, paměť a další schopnosti, takže rozhodně má smysl svého potomka přihlásit do kroužku, tedy pokud o to má zájem, protože nucením dosáhneme spíše toho, že bude mít ke hraní odpor.

elektrická kytara

Začít se dá na flétně a následně pokrčit na jiný nástroj. Klidně nás může zaujmout elektrická kytara, protože díky ní vzniklo mnoho slavných písniček a někteří lidé se díky ní opravdu proslavili. Samozřejmě nějakou dobu trvá, než se naučíme hrát i náročnější skladby, ale když se budete snažit a trénovat, tak sami uvidíte, že to postupně půjde. Rozhodně se hodí mít učitele, protože ten Vám pomůže, a hlavně Vám řekne, kde děláte chyby.

Zkreslení zvuku

Správně naladěná elektrická kytara má stejný zvuk jako akustická, takže v této fázi se na ni učí dobře hrát. Když však chceme hrát například metal, tak to není nic ideálního, a proto potřebujeme kytarový efekt. Běžně se jedná o krabičku, ve které se skrývá obvod se všemi možnými součástkami. Jakmile jej zapojíme, tak začne měnit zvuk vycházející z kytary. To, jak moc velký má být jeho vliv si nastavujeme otočným kolečkem dle sebe. Efektů je spousta, a proto si nejdříve nastudujte, co byste si tak představovali.

strunnové nástroje

Zmínit si tu můžeme vibrato pedal https://feedbackpedals.com/product-category/waves-efekty/tremolo-vibrato/. Produktů je v této kategorii hned několik, takže rozhodně máte z čeho vybírat. U tohoto prodejce máte jistotu, že prodává skutečně kvalitní produkty, a proto se nemusíte bát kvality. Samotnou kapitolou je zvuk, protože ten ocení i náročný uživatel. Když je hraní na elektrickou kytaru Vaším koníčkem či hrajete v nějaké kapele, tak jistě chcete dosahovat dobrých výsledků.

Mohlo by se vám také líbit...