Nezařazené

Jak ušetřit na plesových šatech?

Plesová sezóna je pro každou dámu třešničkou na dortu ve společenském dění. Pokud každý rok obrážíte plesy, jistě na nich chcete vypadat co nejlépe a mít ty nejkrásnější šaty. Co když ale zrovna nemáte peníze na to, abyste si pořídili luxusní nové šaty? Ceny všeho stoupají a rodinné rozpočty jsou často napnuté. Podívejme se, jak můžete na plesových šatech ušetřit.

Hlídejte si výprodeje

Prodejny společenských šatů často pořádají výprodeje, některé dokonce každoročně. Pokud jim dorazí nová kolekce či více kolekcí, potřebují se co nejdříve zbavit starších kolekcí a proto uspořádají výprodej společenských šatů. Šatům, které nabízí samozřejmě nic není a jsou nové, jen prostě už nejsou z nejnovější kolekce, což vám ale nemusí vůbec vadit, protože se tam najdou opravdu skvostné kousky. A ruku na srdce, bude se vás snad někdo na plese ptát, z které kolekce šaty jsou? Určitě ne. Hlídejte si proto stránky salónů, o kterých víte, že prodávají šaty vašeho stylu a třeba budete mít štěstí.

společenské oblečení

Nechte si přešít staré šaty

Pokud máte doma starší šaty z minulých sezón, ale nechcete v nich znovu absolvovat všechny plesy, můžete navštívit šikovnou švadlenku a nechat si šaty přešít. Zvláště, pokud jsou vaše šaty obyčejnější a jednoduché, dokáže z nich švadlena udělat prakticky nové šaty. Výhodou je, že již nebudete platit za téměř žádnou látku, proto ušetříte. Pobavte se s ní o různých návrzích a uvidíte, že až své šaty uvidíte, nebudete věřit, že už jste je někdy měla na sobě.

ples

Internetové bazary

Na internetových bazarech, kde ženy nabízí oblečení, které již nenosí, často natrefíte na plesové šaty. A to hlavně v období začínajícího podzimu, kdy se dámy touží svých šatů zbavit, aby si mohli koupit nové. Můžete vlastně udělat totéž. Prodejte své staré šaty, pokud víte, že už je na plesy nebudete chtít nosit a za utržené peníze si můžete koupit nové. Uvidíte, že i mezi prodejkyněmi se dají najít takové kousky, které vypadají jako nové a udělají vám ještě hodně radosti.

Mohlo by se vám také líbit...