Nezařazené

Podle čeho je dobré vybrat dětský kočárek? Zaměřte se hned na několik detailů!

Dětský kočárek je potřeba vybírat s vědomím, že musí dobře posloužit jak dítěti, tak i jeho mamince. Usnadněte si procházky a vybírejte pečlivě.

Podle čeho je dobré vybrat dětský kočárek? Zaměřte se hned na několik detailů!

Dobrý kočárek určitě nemusí být nutně ten nejdražší. Při výběru můžete narazit na mnoho kočárků v různých cenových relacích, ale na čem skutečně záleží? Cena to určitě není. Kočárek by měl být bezpečný, měl by mít ty správné funkce, měl by být pohodlný a vhodný pro jízdu, jak ve městě, tak i v lese nebo v terénu. Podle čeho tedy kočárek opravdu vybírat? A jsou vhodné dvojkombinace nebo dokonce trojkombinace?

sportovní kočárek

Nemusí se jen líbit

I barva je to, co maminky při výběru zohledňují. No a není divu, ale i krásný kočárek, musí být opravdu kvalitní. Kočárek by měl být vyroben podle těch nejpřísnějších směrnic, měl by být pro děťátko pohodlný a hlavně bezpečný. Vždyť v kočárku se dítě vozí ihned po narození, takže vybírejte spolehlivé a osvědčené značky. Kočárek Kunert splňuje všechno. Je možné vybírat z nejrůznějších barev i vzorů, což jistě potěší všechny maminky. Zároveň jsou tyto kočárky bezpečné a pro děti pohodlné. Užívejte si každou procházku naplno. S kvalitním kočárkem to půjde samo.

maminka s kočárkem

Dvojkombinace nebo trojkombinace? Vyplatí se!

Nákup kočárku je značnou investicí, to jistě. Ovšem je třeba počítat i s tím, že dítě nebude v hluboké korbičce jezdit pořád a bude třeba časem pořídit i sportovní kočárek. V tomto ohledu se vyplatí koukat rovnou po kombinacích. Dvojkombinace obsahuje vždy oba typy korbiček, až dítko povyroste, dá se hluboká korbička kočárku oddělat a jednoduše se nasadí na konstrukci sedačka, vznikne sportovní kočárek. Pokud zvolíte trojkombinaci, budete mít k tomu všemu ještě i první autosedačku, takzvané vajíčko. Cena kombinací je sice vyšší, než když se pořizuje samostatný kočárek, ale vyplatí se to. Navíc nebudete muset později už nic řešit.

Kočárek by měl být dobře udržovaný, měl by procházet i servisní kontrolou a při výběru dbejte třeba i na výběr doplňků, jako jsou tašky na kočárky nebo pláštěnky. Nic z toho by nemělo chybět. Důležitá jsou i kola kočárku a podvozek.

Mohlo by se vám také líbit...