Nezařazené

Uspořádejte pro vaše blízké seznamovací párty


Udržujete dobré kontakty s přáteli, mezi nimiž víte o někom, kdo není zadaný, a hledá vhodný protějšek? Můžete se pak pokusit o uspořádání seznamovacího večírku, a to v netradičním duchu. Máme tím na mysli způsob, kdy se lidé lépe seznamují, protože tu mohou odložit formální oblečení a vzít si na sebe to nejpohodlnější, co mají na sobě. A nejen to.

radost s balónky

Oblékněte se třeba do sportovního – v dámských šatech či kostýmech a pánských oblecích s kravatou se lidé cítí mnohdy nesví a raději by si povídali na seznamovacím večírku v něčem pohodlném. Dopřejte lidem volnost, aby si oblékli třeba sportovní tepláky, tříčtvrteční kalhoty a mikinu. A pokud máte rádi recesi a smysl pro humor, můžete to zkusit i s pyžamovou party.

zákusky na party

Vyzujte se z bot – znáte barefoot chodníčky? Je to oblíbený moderní trend zdravého životního stylu. Jestliže se na party vyzujete z bot, bude to i příjemnější, protože bosá chodidla jsou hmatový orgán s citlivými receptory a budete se na party cítit uvolněně.

Svlékněte se do plavek – je-li k dispozici venkovní bazén, klidně si dopřejte party v plavkách. Seznamování jde lidem lépe, čím více odhodí svazujících společenských konvencí.

Pronájem party stanů ceník https://www.partystanyaz.cz/cenik.php – party stan na zahradě poslouží jako útočiště před deštěm, silnějším větrem, vířícím prachem a slunečními paprsky, které nemají dobrý vliv na kvalitu podávaného občerstvení. Část prostoru pod stanem můžete vyhradit pro umístění chlebíčků, dortů, nápojů a dalších potravin, kam umístíte i plastové či papírové jednorázové tácky a příbory. Plátěný přístřešek poskytuje pohodlí i pro velké množství osob, ovšem s ohledem na vhodné umístění, doporučujeme proto využít volného prostranství tam, kde je dostatek prostoru i v jeho okolí, abyste se tu necítili stísněně. Velikost stanu volíme tak, aby bylo z každé strany k dispozici alespoň několik metrů pro pěší chůzi a případné sportovní aktivity.

Mohlo by se vám také líbit...