Produkty

Kvalitní reklamní textil, a ještě do Vánoc!

Potřebujete kvalitní textil, který také něco vydrží? Pokud ano, tak zavítejte právě k nám, a vyberte si tak z naší široké nabídky, kterou pro vás máme! Oblečení a zase to oblečení! Jenomže jaké si vybrat pokud chcete reprezentovat svou firmu? My vám tak můžeme ještě dnes nabídnou kvalitu, a to za dobrou cenu, kterou zajisté oceníte. Máme reklamní textil Promodarky, kterým jsou také kšiltovky, polokošile, trička a mnoho dalšího co vás zaručené osloví.

oblečení

Nebo snad si přejete mít ekologické věci, ze kterých budete mít dobrý pocit? Pokud ano, tak svým zákazníkům můžete nabídnout bločky na psaní atd. V deštivých dnech je dobré mít kvalitní deštník, který ochrání vaše krásné oblečení, ale také i váš účes. Nebo si snad přejete mít perfektně oblečené své zaměstnance, kteří by vypadali jeden jako druhý a na sobě by tak měli logo vaší firmy? To se vám může stát rychle skutečností. Na všem se s námi dá domluvit, a pakliže potřebujete s něčím poradit a pomoci, tak se na nás neváhejte obrátit, protože tu pro vás jsme. Velice rychle vám navíc odpovíme, a k vaší spokojenosti. Třeba i vy se právě stanete našimi pravidelnými zákazníky. Blíží se chladné dny, a my vám tak můžeme nabídnou termohrnky, které vás rozhodně zahřejí na vašich cestách do práce.

vánoce

Když uvíznete v koloně tak si na vás vzpomene váš zákazník, že právě díky vám si po ránu ve svém autě vychutná horký nápoj, kterým mohou být jak káva tak, ale i sladký čaj s medem. Nebo snad víte o někom kdo by potřeboval pomoci a propagovat za dobrou cenu svou firmu? Tak ho odkažte právě k nám, a uděláte mu tak velkou službu, kterou zajisté později ocení, až vy budete něco zase chtít po něm. Dobré vztahy jsou na prvním místě. Těšíme se již dnes na vaše objednávky, které určitě nebudou první ani poslední, proto neváhejte a ozvěte se nám. A kdo rád nosí vesty, které skvěle padnou, a můžou je tak mít vaši zaměstnanci, kteří pracují ve skladu, tak ty máme u nás také skladem. Najdete toho u nás opravdu hodně, a že je z čeho vybírat.

Mohlo by se vám také líbit...