Produkty

Teplá voda v bazéně během celého léta

Každý by rád po napuštění bazénu měl ihned teplou vodu, ve které by se dalo https://www.chrudimka.cz/dalo-se-tomu-zabranit koupat. Ovšem není to tak jednoduché, jak se zdá a vyhřátí bazénu trvá i několik týdnů. Záleží však na tom, jak jste otužilí a jak moc teplou vodu si v bazéně představujete. Jestliže patříte mezi lidi, kteří do vody nevlezou, pokud má pod 26 stupňů, tak neváhejte a kupte bazénovou fólii, která Vám celý proces urychlí.

bazénová fólie

Bazénová fólie, není něčím zvláštním a ten, kdo má bazén, má i bazénovou fólii. Výjimku je pouze to, pokud máte zatahovací střechu, která drží teplo uvnitř. Bazénová fólie se prodává v různých barvách a také mírách. Klasicky se dají koupit kruhové fólie, ale také rozměry na přání. Pro tuto společnost není problém vyrobit fólii, která bude mít přesné míry Vašeho bazénu. Díky fólii se neztrácí teplo z bazénu a při slunečním svitu se voda ohřívá mnohem rychleji. Velkou výhodou je také fakt, že Vám do bazénu nenapadá bordel ze stromů, či poletující hmyz. Fólii poté stačí oddělat a opět vrátit na hladinu. Tuto činnost zvládnou i Vaše děti a při každém koupání tak nemusíte odcházet od rozdělané práce. Samozřejmostí je, že je fólie udělaná z kvalitního materiálu a dokonale odolává přípravkům do bazénu. Tyto plachty jsou navíc velice pevné a jsou odolné proti protržení. Nemusíte tak mít strach, že Vaše děti plachtu protrhnou, či jinak poškodí.

bazénová fólie

Firma Chlorito, která bazénové plachty prodává, se zabývá i ostatním sortimentem pro bazény a vířivky. Najdete zde veškerou chemii pro bazén, kompletní bazénové příslušenství, filtry, čističe, ale i bazénové vysavače. Také zde najdete doplňky jako jsou teploměry, schůdky do bazénu a další sortiment.

Neváhejte a pokud máte na své zahradě bazén, tak investuje do bazénové fólie. Nejen, že Vaše voda bude mnohem rychleji ohřátá, ale také zamezíte padání bordelu do bazénu. Neváhejte a jednu plachtu si pořiďte už nyní, ať je voda neustále teplá.

Mohlo by se vám také líbit...