Produkty

Pod pojmem textil k potisku si lze představit i bavlněné tašky a ručníky

Froté ručníky a osušky

Ručníky osušky jsou nesmírně vděčným řešením pro potisk, neboť se jedná o dostatečně velkou plochu pro vaše experimenty. Máte-li nápaditého ducha a jste-li tvořiví a rádi přivádíte vaše blízké do neobvyklých a přitom radostných situací, máte možnost překvapit je právě tímto reklamním textilem. Na ručníku se bude dobře vyjímat přezdívka či jméno, jednobarevná úsměvná karikatura, barevný portrét či dokonce horské panorama nebo tropický atol s palmami a s azurovým pobřežím.

barevná osuška

Potisk nebo výšivky mohou být decentní, ale i velmi výrazné, pouze nezapomínejte na to, abyste využili barevných kontrastů a nepožadovali vytisknout záběr na horskou květnatou louku na zelenou osušku, anebo tvář krásné brunetky na tmavě hnědý ručník. Zkrátka, chce to, trochu si pohrát s vnímáním barev a raději obětovat hodinku volného času, nežli se definitivně rozhodnete pro to správné řešení.

dvoubarevné osušky

Bavlněné nákupní tašky

Bavlněný materiál je pro tašky ideální – každý nesnese syntetická vlákna na dotek s pokožkou, a pro takového jedince je ukládání nákupu v obchodě do zavazadla ne zrovna příjemným zážitkem. Možná to znáte sami z vlastní zkušenosti, taška ze syntetiky se o pokožku zachytává, lepí se na ni, svědí a škrábe. S bavlněnými taškami bude váš den rozhodně veselejší, protože bavlně nemohou umělá vlákna v tomto ohledu konkurovat.

Dlouhá ucha si navléknete na rameno – má-li nákupní taška dlouhá ucha, snadno si ji navléknete na rameno a nesete podobně, jako batůžek. Tašku pak jednou rukou pouze přidržujete a veškerá tíha nákupu spočívá na bedrech, nikoli na zápěstí.

A jeden tip na závěr: využívejte barevných kontrastů a noste tašku barevně výrazně odlišnou od vašeho oděvu, kupříkladu k modrým riflím a bílému tričku to zkuste s červenou taškou, anebo k růžové barvě halenky, bundy či svetříku volte zavazadlo čistě bílé nebo sytě modré.

Mohlo by se vám také líbit...