Společnosti

Jak se oblékat trendy za malé peníze?

Vždycky jste si myslela, že chodit krásně a moderně oblečená znamená minout na oblečení velké množství peněz? Ukážeme vám, že to tak není a že i za poměrně málo peněz dokážete tvořit skvělé outfity, v kterých se nebudete líbit jen okolí, ale především sama sobě.

Second handy

Někteří je milují, druzí je nekompromisně zavrhují. My se rozhodně pojíme k té první skupině. Second handy jsou obchody s již použitým oblečením, což hodně lidí odrazuje. Pravdou ale je, že se tam dají najít skvělé kousky, originální, a i podle posledních módních trendů. To všechno za v podstatě směšné peníze. Ceny v sekáčích bývají různé. Některé si nastavují stejnou cenu za každý kousek oblečení, což bývá pár desítek korun a některé si naceňují každý kousek zvlášť. Ať tak či tak, rozhodně ušetříte. Musíte jen mít trpělivost a prohrabat se vším tím oblečením až k tomu, co bude pro vás poklad.

nakupování

Outlety

Co to vlastně outlety jsou? Fungují na principu, že prodávají zboží s výraznou slevou, někdy až třeba 80 % z původní ceny. Většinou se jedná o zboží, které bylo sezónní a už není k dostání, různé limitované edice nebo třeba zboží firem, které již neexistují. Outlet bývá nejčastěji spojen právě s oblečením, ale lze v nich koupit i třeba doplňky, obuv nebo i jídlo. U nás v České republice najdete i několik outletových center zaměřených na tento druh služeb.

Výprodeje na e-shopech

Spoustu e-shopů, hlavně těch, které prodávají zboží od více značek, mají několikrát do roka velké výprodeje. Tady můžete ušetřit opravdu hodně peněz, jelikož e-shopy potřebují uvolnit sklady pro nové zboží a slevy bývají opravdu velké. Sledovat můžete například slevy About You https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/.

oblečení

Co je to vlastně About You? Jedná se o původem německý e-shop, který je v dnešní době úspěšně provozován v 14 zemích, včetně České republiky. Najdete na něm široký výběr zboží a doplňků pro ženy, muže i děti. E-shop nabízí tisíce kousků, najdete tu jak základní věci do šatníků, tak módní kousky podle aktuálních trendů. Najdete tu také velmi širokou škálu velikostí, takže si vybere opravdu každý. About You také pravidelně pořádá různé akce a velké výprodeje, takže i když nabízí své oblečení za velmi příznivé ceny, můžete ušetřit ještě víc.

Mohlo by se vám také líbit...